Türkiye’nin En iyi Radyo Sohbet Sitesi

Türkiye’nin En iyi Radyo Sohbet Sitesi
  • 0
  • 747
  • 6 Mart 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Türkiye’nin en iyi radyo sohbet sitesinde sizlerle hem sohbet ediyor, hem de radyo dinliyoruz. Birbirinden kaliteli radyo programcıları ile 7/24 canlı yayın müzik şölenini sizlerle buluşturuyoruz.

Radyo sohbet siteleri arasında en kaliteli ve kullanıcılarımızın isteğine göre canlı yayınlarımızı ve müziklerimizi şekillendirdiğimiz Tarz FM ile sizler de kendinize ait hissedebileceğiniz radyo sitemizle kaliteli vakitler geçirmeye başlayacaksınız. Profesyonel DJ programcılarımızla sizlere yayınlar yapmaya ve müzikle buluşturmaya özen gösteriyoruz.

Radyo Sohbet Alanına Girmek için Ne Yapmalıyım?

Tarz.gen.tr üst kısmında bulunan Sohbet Girişi menüsüne tıklayarak sohbet alanına giriş yapabilirsiniz. Kendinize bir kullanıcı adı yazarak tek tıkla indirmeden veya üye olmadan giriş yapabilirsiniz.

Sohbet Panelinde Radyo Odasını Nasıl Bulabilirim?

Sohbete giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede odalarımızı göreceksiniz. Bunlardan #TarzFM yazan oda radyomuza ait ve radyo programcılarımızın bulunduğu odamızdır.

İstek Şarkı Nasıl İstenir?

Radyo odamıza giriş yaptıktan sonra eğer yayıncı istek şarkı alıyorsa, kanal geneline !istek sanatçı – şarkı adı – mesajınız. Şeklinde istek şarkıda bulunabilirsiniz.

DJ yayında mı değil mi nasıl öğrenirim?

DJ radyo programcısı yayında mı değil mi öğrenmek için; her dört dakikada bir radyo odamızda yayın durumu hakkında bot bildirimi verilmektedir. Hemen öğrenmek için radyo odasına !durum yazarsanız yayında kim var, kaç kişi dinliyor ve çeşitli bilgilerin bulunduğu bildirimleri görebilirsiniz.

Bütün Radyo Programcılarının Olduğu Listeyi Nereden Görebilirim?

Web sitemizin üst kısmında bulunan Programcılar menüsüne tıklayarak radyo programcılarımızın profillerini görebilirsiniz. Profillere tıklayarak yayın saatleri ve diğer bilgileri de görme şansınız bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir