Tarz FM ile Ünlü Konuklar ve Muhteşem Yayıncılar

Tarz FM ile Ünlü Konuklar ve Muhteşem Yayıncılar
  • 0
  • 426
  • 28 Eylül 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Tarz FM Ünlü Konuklar

Radyo programımızın ünlü konukları ve sunucumuz içerisindeki misafir konuklarımızla eğlenceye ve sohbet etmeye devam ediyoruz. Birbirinden kıymetli konuklarımıza sorular soruyor, verdikleri cevapla dinleyicilerini tatmin etmeyi başarıyorlar. Sizlerde konuklarımızı dinlemek ve onlara soru sormak için TarzFm sohbet alanına giriş yaparak, #TarzFm kanalında bulunan yayınlara eşlik edebilir, konuklarımızla canlı yazışarak sorularınızı radyo programcımız aracılığı ile sorabilirsiniz.

Her hafta değişen konuk kadromuz, birçok ünlü veya ünsüz katılımcılardan oluşuyor. Ünlü ses sanatçıları, klip yönetmenleri, aranje yapımcılarının da konuk olduğu radyo programımıza günün her saatinde canlı yayınlarımızla ulaşabilirsiniz. Mobil radyo ve Web radyo ihtiyacınızı karşılayan Tarz Fm yılların deneyim ve tecrübesiyle tüm dinleyicilerini memnun etmeyi başarıyor.

Tarz FM’in Muhteşem Yayıncıları

Hafta içi ve hafta sonu değişen saatlerde yayın alan yayıncılarımız, birbirinden kıymetli kişilerden oluşan bir kadro ile devam etmektedir. Her bir radyo programcımızın kalitesini bizlerden ziyade, eşlik eden dinleyicilerimizin belirlediğini bilmenizi isterim. Tüm müzik arşivini istek parçalar veya armağan şarkılarla 7/24 dinleyicisiyle haşır neşir kalmayı başaran programcılarımız, seviliyor ve sevenleri tarafından oldukça destekleniyorlar.

Radyo geçmişiniz veya program yapma isteğiniz var ise sitemize giriş yapın ve radyo yetkililerimiz ile görüşerek gerekli eğitimi almaya başlayın. Çekinmeyin ve deneyerek neler başarabildiğinizi kendiniz görün. Birçok insana radyo programcılığı konusunda da yardımcı olan programcılarımız sizleri de karşılıksız bir şekilde eğitmeye ve radyo yayını yapmaya kısa sürede hazırlıyor. Hemen başvurunuzu yapın ve bu güzel ortamda yerinizi alarak bizimle birlikte yürüyün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir