Kemal Kutlu Radyo Konuğumuz!

Kemal Kutlu Radyo Konuğumuz!
  • 0
  • 284
  • 26 Ekim 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Kemal Kutlu Tarz FM’de DJ ONur‘un Konuğu

Tarz Fm bu hafta birbirinden değerli sanatçıları ağırlamaya ve sevenleriyle buluşturmaya hız kesmeden devam ediyor. Sizler de ünlü konuklarımıza sormak istediğiniz sorular ve göndermek istediğiniz mesajları, sohbet giriş alanından canlı bir şekilde iletme şansına sahipsiniz. Bizlere vaktini ayıran değerli sanatçılarımız, DJ’ONur ile Onurlu saatler programında güzel bir söyleşi ile sizlerin soru ve görüşlerini yanıtlamaya devam ediyoruz.

Kemal Kutlu – Son Bir Kez

Kemal Kutlu Son Bir Kez Şarkı Sözü

Bitti mi dersin bu aşk gidiyor musun şimdi
Seni benden alıp öldürüyorsun şimdi
Ağlamıyorum artık gözyaşlarım dindi
Kalbim benim değil artık başkasının şimdi
Son bir kez dönüp bak bana
Son bir kez sarıl boynuma
Herkes kendi hayatında
Bense kaldım bir başıma
Sızlamıyor mu kalbin mutlu musun şimdi
Sen ellerin yârisin ben yabancı biri
Özler mi ki bilmem ellerin ellerimi
Görebilseydin keşke seni nasıl sevdiğimi

Söz & Müzik: Kemal Kutlu
Düzenleme: Ruhi Yükçü
Yönetmen: Fatih Nar

Kemal Kutlu Biyografi

“DERİNDEN BİR SES” adlı albümüyle 2008 yılında sanat dünyasındaki yerini alan Kemal KUTLU, bu albümünde sanat yönetmeniğini yapan  usta oyuncu, tiyatrocu müzisyen Ayla ALGAN ile bir şiir düeti de yer almaktadır.

Kemal KUTLU 1978 tarihinde Kahraman Maraş’ta doğmuştur. Müzik hayatına daha ilkokuldayken 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı programında çocuk korosunun solisti olarak 7 yaşına iken sahne almıştır. O günden sonra müzik, artık onun için vazgeçilmez bir tutku haline gelmiştir. Bunun yanında evde  plaklar dinlemesi, müziğe  olan düşkünlüğünün ve merakının daha da artmasına vesile olmuştur.  Dinlediği bu eserleri  okulda müzik derslerinde söylemeye başlamıştır.

Batı müziğine karşı daha çok eğilimi olan Kemal KUTLU, Türk  müziği ezgilerinide göz ardı etmeyerek ikisini birleştirip kendi tarzını ortaya koymaya çalışmıştır. Bunun içindir ki enstrüman olarak da gitarı gitarı çok sevmiştir bütün sarkılarını gitarı ile bestelemekte ve okumaktadır ,aşıkların sazı ne ise kemal kutlu içinde gitar o dur. 2000 yılında amatör demolar hazırlamaya başlamıştır. Kendisindeki bu sesi ve yeteneği duyanlar kendisini birçok yere davet ederek etkinliklerinde ona yer vermişlerdir.  Bir çok ulusal televizyonlarda konuk olarak sesini ve müziğini tanıtmıştır. Şarkıcılığının yanı sıra söz ve beste yazmakta olup kendi şarkılarını söylemektedir.ilk albümünce önce usta tiyatrocu müzisyen Ayla ALGAN’ dan  özel ses kullanma teknikleri  diyafram dersleri almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir