Gülşah Tarz FM’de DJ Onur’un Konuğu!

Gülşah Tarz FM’de DJ Onur’un Konuğu!
  • 0
  • 276
  • 1 Ekim 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

1 Ekim Perşembe Akşamı saat 20:05’te Gülşah Kargılı Konuğumuz!

Bu akşam saat 20:05’te Tarz FM ünlü konuklar arasında yer alan Gülşah hit şarkılarıyla piyasaya damga vurmaya devam ediyor. DJ Onur ile birlikte soruları yanıtlayacak ve muhteşem bir program ile tüm dinleyicileriyle buluşacak olan sanatçımız, yeni çıkacak albümüyle birlikte radyo programımızı onurlandıracaktır.

Duygusal şarkılarıyla ve kuvvetli sesiyle piyasada duyulan seslerden birisi olmayı başaran Gülşah, oldukça başarılı şarkılarıyla Türkiye’de tanınmaya başlamış bir sanatçımızdır. Bu akşam 20:05’te konuğumuz olan Gülşah hanıma sorularınız ve merak ettiğiniz konular var ise sohbet alanından DJ Onur aracılığı ile kendisine iletebilirsiniz.

Gülşah Kargılı Kimdir?

2014 yılında “Aşka Davet” isimli ilk albümü ile müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan söz yazarı, besteci ve yorumcu Gülşah , 2016 yılında ikinci çalışması olan single projesini ; “Yeminimiz var idi” isimli Karadeniz şarkısı ile gerçekleştirmişti. 2018 yılında ise “Sana Adadım” isimli teklisiyle müzik dinleyicisinin karşısına çıktı , 2019 yılında “DMC” etiketiyle yayınlanan teklisi “Hayat” oldukça beğeni kazandı.2020 yılında yeni teklisi “Zümrüdüanka” “Fivemusicproduction” etiketiyle müzik severlerle buluştu.

Pop ve slow müzik dünyasında ismi duyulan ve oldukça başarılı işlere imza atan Gülşah Kargılı, söz ve müziği kendisine ait şarkılarıyla dinleyicilerine hitap eden bir sanatçıdır.

13 ekim’de Adana’da dünyaya gelmiştir. Sanatçımız, Söz yazarı ve Besteci olarak piyasaya yeni giriş yapmış başarılı bir hanım efendidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir